Weekly News

فروشگاه اینترنتی داروخانه ها معرفی شد

عباس نجف پور، مدیرمحصول «داروپین» با ارائه توضیحاتی در این خصوص گفت: این محصول که بر بستر وب فعالیت می کند، امکان خرید غیرحضوری محصولات آرایشی بهداشتی و برخی اقلام دارویی از معتبرترین داروخانه های اطراف کاربر را با صرفه جویی در زمان و هزینه فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه کارکرد تجارت الکترونیکی این پلتفرم، در مدل B2C تعریف شده است، تصریح کرد: از طریق سرویس «داروپین» که توسط شمیم سلامتی راه اندازی شده است، تمام داروخانه های کشور آنلاین شده و مردم می توانند با مراجعه به آدرس www.daroopin.com و عضویت در داروپین، اقلام سفارشی مورد نیازشان، حتی موارد کمیاب را با امکان مقایسه اقلام موجود با موارد مشابه، ثبت کنند.
وی افزود: ثبت درخواست در داروپین به صورت 24 ساعته امکان پذیر است؛ پس از ثبت سفارش از طریق کاربر، فاکتور الکترونیکی هزینه برای کاربر ارسال می شود که وی پس از تایید و پرداخت هزینه، درخواست خود را مبنی بر زمان تحویل سفارش از طرف داروخانه نهایی می کند و در کوتاه ترین زمان، سفارش توسط پیک به دست مشتری می رسد.
نجف پور با اشاره به اینکه درحال حاضر ارائه خدمات از طریق داروپین در داروخانه های استان تهران اجرایی می شود، اظهار داشت: در فاز نخست این پروژه در شهر تهران، برای هر منطقه، در یک داروخانه اجرا شده است؛ از تابستان سال جاری در فاز بعدی، در هر منطقه حدود 6 داروخانه این سرویس را تحت پوشش خواهند داشت و در نهایت از مهرماه امسال به صورت عمومی در تمام داروخانه های استان تهران به اجرا گذاشته می شود.
وی یادآور شد: تا زمان اجرایی شدن خدمات داروپین در تمام داروخانه های سطح کشور، این سرویس دهی برای شهرستان ها به صورت متمرکز از داروخانه های تهران و از طریق پست انجام می شود.
گفتنی است «داروپین» بر اساس یک نظرسنجی از داروخانه ها مبنی براینکه در مسیر ارائه خدمات به مشتریان چه نیازهایی وجود دارد، شکل گرفته است.

صاحب امتیاز و سردبیر: آمنه صفری گیری

نشانی نشریه: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه پنجم، پلاک ۱۵، طبقه چهارم، واحد ۲۰.  کدپستی: ۱۵۱۳۷۱۸۶۴۶ | صندوق پستی: ۷۹۱۱ - ۱۵۸۷۵
تلفن دفتر مرکزی: ۸۸۴۸۱۰۵۷ - واحد اشتراک: ۸۸۴۸۱۰۵۸